Archime Sp. z o.o.

verified_user
Adama Mickiewicza 37 m 2
15-213 Białystok, Polska
Poproś o informacje

Archime Sp. z o.o. Informacje o firmie

Ogólne informacje

W 2005 roku została założona firma Archime Maciej Ejdys, świadcząca usługi w zakresie projektowania architektonicznego oraz nadzoru inwestorskiego. Wraz ze zdobywaniem doświadczenia realizowano również zadania w zakresie Inwestora Zastępczego. Od samego początku działalności głównymi klientami są firmy i instytucje publiczne. Od 2018 roku rozpoczęto dodatkowo świadczenie usług budowlanych jako generalny wykonawca co spowodowało dalszy rozwój firmy i założenie w 2020 roku nowej firmy pod nazwą Archime Sp. z o.o., która kontynuuje zadania w zakresie projektowania i wykonawstwa skupiając się w znacznej mierze na realizacjach „Zaprojektuj i wybuduj” w obiektach usługowych, przemysłowych i magazynowych.

Firma oferuje

Projektowanie
Projektowanie budynków, które mają powstać w określonym celu, jest usługą wszechstronną. Korzystając z usług biura projektowego Archime będziecie Państwo mieć pewność, że każdy etap prac w naszym biurze jest przemyślany indywidualnie pod kątem danej inwestycji. Wsłuchujemy się w potrzeby klientów, analizujemy ich działania, strukturę, profil usług i produkcji aby ostatecznie zrealizować obiekt uszyty na miarę, często z analizą potencjalnego rozwoju.
Generalny Wykonawca
Na bazie przekazanej dokumentacji projektowej lub dokumentacji wykonanej w naszym dziale projektowym realizujemy obiekty kubaturowe, tj: budynku biurowe, usługowe, przemysłowe, produkcyjne, magazynowe. Realizujemy zadania pod klucz, oddając Inwestorowi gotowy budynek do użytkowania.

Adama Mickiewicza 37 m 2 Białystok

Godziny otwarcia
Poniedziałek:
8:00 - 16:00
Wtorek:
8:00 - 16:00
Środa:
8:00 - 16:00
Czwartek:
8:00 - 16:00
Piątek:
8:00 - 14:00
Numery telefonów
Strony
Konta społecznościowe
facebook
Rok założenia
2020
Forma aktywności
Usługi, Usługi dla biznesu
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NIP
5423394411
KRS
0000828595
Regon
385541619
Kategorie
Architekt Inżynier budownictwa Budownictwo mieszkalne
Słowa kluczowe
Generalny Wykonawca, Projektant, Architekt

Archime Sp. z o.o. Opinie i oceny

Jak oceniasz tę firmę?

Podobna strona dla Twojej firmy? Upewnij się, że każdy może znaleźć Ciebie i Twoją ofertę. Stwórz dedykowaną stronę firmową w platformie HOMOBONUS - to prostsze niż myślisz!
Dodaj swoją firmę